Obecnie funkcjonujący rynek pracy wymaga jak najlepiej wyszkolonego i kompetentnego pracownika.

Realizowane przez Biuro „SYSTEM” Sp. J. szkolenia i kursy zawodowe pozwolą Państwu na uzyskanie poszukiwanych kompetencji, zdobycie wymaganych prawem uprawnień, wymianę doświadczeń oraz zwiększenie swoich szans na rynku pracy.

SZKOLENIA I KURSY ZAWODOWE
Niedopełnienie przez pracodawcę obowiązku przeszkolenia pracownika z zakresu BHP i PPOŻ wiąże się z pełnym poniesieniem odpowiedzialności za potencjalny wypadek w pracy oraz doznanie uszczerbku na zdrowiu pracownika. Konsekwencje prawne oraz odszkodowania niejednokrotnie doprowadzają zakłady pracy do upadłości, a na pewno mocno nadwyrężają budżety firm.

Prowadzimy m.in. szkolenia z zakresu:
- BHP  i PPOŻ
- Ochrony środowiska
- Systemów zarządzania
- Interpersonalne oraz doskonalące kadry
- Kursy zawodowe

Szkolenia, jak i kursy mogą być prowadzone w siedzibie klienta lub w miejscach wskazanych przez klienta, jak również w naszej siedzibie – dysponujemy własną klimatyzowaną salą szkoleniową.  Do każdego szkolenia otrzymują Państwo materiały, a po szkoleniu stosowne zaświadczenia. Staramy się, aby nasze szkolenia przygotowywały pracowników do bezpiecznego podjęcia pracy na danym stanowisku, a pracodawca był pewny, że pracownik jest dobrze przeszkolony do pełnienia swojej funkcji.

Na zamówienie Klienta Biuro „SYSTEM” Sp. J. przygotowuje każde szkolenie w formule zamkniętej, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Nasza misja

Nasza metoda

Nasi klienci

Misją Biura „SYSTEM” Sp. J. jest wspieranie firm i organizacji w obszarach prowadzonej przez nich działalności poprzez obsługę, doradztwo i szkolenia w zakresie systemów zarządzania, bezpieczeństwa i higieny pracy, ppoż., ochrony środowiska, umiejętności interpersonalnych oraz kursów zawodowych.

Jak to robimy ... ?

Wypracowana przez nas metodologia oraz posiadanie najwyższej klasy specjalistów z różnych dziedzin pozwala nam na zagwarantowanie naszym Klientom uzyskanie zadowalających efektów z powierzonych nam działań.

 

Do naszych klientów należą zarówno firmy przemysłowe jak i organizacje publiczne i państwowe. Mamy bogate doświadczenie w branżach: energetycznej, górniczej, metalurgicznej, wodociągowej, chemicznej, budowlanej, papierniczej, motoryzacyjnej, odzysku odpadów, obróbki metalu, przetwórstwa tworzyw sztucznych, spożywczej, i innych.