Szkolenia 


>> Sprawdź nasze nowe szkolenia online! <<

Obecnie funkcjonujący rynek pracy wymaga jak najlepiej wyszkolonego i kompetentnego pracownika.
Realizowane przez Biuro „SYSTEM” Sp. J. szkolenia i kursy zawodowe pozwolą Państwu na uzyskanie poszukiwanych kompetencji, zdobycie wymaganych prawem uprawnień, wymianę doświadczeń oraz zwiększenie swoich szans na rynku pracy.

Szkolenia i kursy zawodowe
Niedopełnienie przez pracodawcę obowiązku przeszkolenia pracownika z zakresu BHP i PPOŻ wiąże się z pełnym poniesieniem odpowiedzialności za potencjalny wypadek w pracy oraz doznanie uszczerbku na zdrowiu pracownika. Konsekwencje prawne oraz odszkodowania niejednokrotnie doprowadzają zakłady pracy do upadłości, a na pewno mocno nadwyrężają budżety firm.

Prowadzimy m.in. szkolenia z zakresu:

  • BHP  i PPOŻ
  • Ochrony środowiska
  • Systemów zarządzania 
  • Interpersonalne oraz doskonalące kadry
  • Kursy zawodowe

Szkolenia, jak i kursy mogą być prowadzone w siedzibie klienta lub w miejscach wskazanych przez klienta, jak również w naszej siedzibie – dysponujemy własną klimatyzowaną salą szkoleniową jak również w formie webinariów. Do każdego szkolenia otrzymują Państwo materiały, a po szkoleniu stosowne zaświadczenia. Staramy się, aby nasze szkolenia przygotowywały pracowników do bezpiecznego podjęcia pracy na danym stanowisku, a pracodawca był pewny, że pracownik jest dobrze przeszkolony do pełnienia swojej funkcji.Zobacz, jak możesz uzyskać dofinansowanie z UE na nasze szkolenia - kliknij tutaj


Kontakt

Dariusz Okraska, tel. 504-255-339, e-mail: d.okraska@biuro-system.com


 

Na zamówienie Klienta Biuro „SYSTEM” Sp. J. przygotowuje każde szkolenie w formule zamkniętej, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Nasza misja

Nasza metoda

Nasi klienci

Misją Biura „SYSTEM” Sp. J. jest wspieranie firm i organizacji w obszarach prowadzonej przez nich działalności poprzez obsługę, doradztwo i szkolenia w zakresie systemów zarządzania, bezpieczeństwa i higieny pracy, ppoż., ochrony środowiska, umiejętności interpersonalnych oraz kursów zawodowych.

Jak to robimy ... ?

Wypracowana przez nas metodologia oraz posiadanie najwyższej klasy specjalistów z różnych dziedzin pozwala nam na zagwarantowanie naszym Klientom uzyskanie zadowalających efektów z powierzonych nam działań.

 

Do naszych klientów należą zarówno firmy przemysłowe jak i organizacje publiczne i państwowe. Mamy bogate doświadczenie w branżach: energetycznej, górniczej, metalurgicznej, wodociągowej, chemicznej, budowlanej, papierniczej, motoryzacyjnej, odzysku odpadów, obróbki metalu, przetwórstwa tworzyw sztucznych, spożywczej, i innych.