Zapraszamy Państwa do udziału w Letniej Akademii Biura System. Wykorzystaj wakacyjny czas na poszerzenie wiedzy z zakresu BHP, PPOŻ, Ochrony Środowiska i Systemów Zarządzania

 

Czym jest Letnia Akademia Biura System?


Letnia Akademia to cykl szkoleń w miesiącu lipiec - sierpień kierowany do wszystkich naszych stałych jak i nowych klientów. Szkolenia organizowane są w Częstochowie i objęte są ceną promocyjną.


Zobacz wszystkie szkolenia organizowane w ramach Leniej Akademii


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres sekretariat@biuro-system.com lub telefoniczny (34) 321 43 80.

Nasza misja

Nasza metoda

Nasi klienci

Misją Biura „SYSTEM” Sp. J. jest wspieranie firm i organizacji w obszarach prowadzonej przez nich działalności poprzez obsługę, doradztwo i szkolenia w zakresie systemów zarządzania, bezpieczeństwa i higieny pracy, ppoż., ochrony środowiska, umiejętności interpersonalnych oraz kursów zawodowych.

Jak to robimy ... ?

Wypracowana przez nas metodologia oraz posiadanie najwyższej klasy specjalistów z różnych dziedzin pozwala nam na zagwarantowanie naszym Klientom uzyskanie zadowalających efektów z powierzonych nam działań.

 

Do naszych klientów należą zarówno firmy przemysłowe jak i organizacje publiczne i państwowe. Mamy bogate doświadczenie w branżach: energetycznej, górniczej, metalurgicznej, wodociągowej, chemicznej, budowlanej, papierniczej, motoryzacyjnej, odzysku odpadów, obróbki metalu, przetwórstwa tworzyw sztucznych, spożywczej, i innych.