Biuro "SYSTEM" Sp. J.
ul. Faradaya 53 lok 44
Częstochowa 42-200

tel. 34-321-43-80
fax: 34-361-45-24
sekretariat@biuro-system.com*

Biuro jest czynne pn-pt 7.00-16.00

*Wybierając kontakt mailowy zgadzasz się na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności. Dane te będą wykorzystywane do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

 

 

 

Nasza misja

Nasza metoda

Nasi klienci

Misją Biura „SYSTEM” Sp. J. jest wspieranie firm i organizacji w obszarach prowadzonej przez nich działalności poprzez obsługę, doradztwo i szkolenia w zakresie systemów zarządzania, bezpieczeństwa i higieny pracy, ppoż., ochrony środowiska, umiejętności interpersonalnych oraz kursów zawodowych.

Jak to robimy ... ?

Wypracowana przez nas metodologia oraz posiadanie najwyższej klasy specjalistów z różnych dziedzin pozwala nam na zagwarantowanie naszym Klientom uzyskanie zadowalających efektów z powierzonych nam działań.

 

Do naszych klientów należą zarówno firmy przemysłowe jak i organizacje publiczne i państwowe. Mamy bogate doświadczenie w branżach: energetycznej, górniczej, metalurgicznej, wodociągowej, chemicznej, budowlanej, papierniczej, motoryzacyjnej, odzysku odpadów, obróbki metalu, przetwórstwa tworzyw sztucznych, spożywczej, i innych.